Headline

Pellentesque non sem porttitor, porttitor eros eget, lobortis lacus eugiat vitae augue non, tincidunt posuere

Ovens & Murray House
208 Fallon Street, North Albury, NSW, 2640

Position Name Mobile Email
Chairman Mr. David Sinclair 0412 579 196 david.sinclair@prime7.com.au
Deputy Chair Mrs. Kim Odewahn 0400 167 152 kodewahn5@gmail.com
Directors Mr. David Kefford 0418 698 563 keffo2640@bigpond.com
  Mr. Ken Jasper AM 0457 708 089 ka.jasper@bigpond.com
  Mr. Des Lonergan 0408 575 825 des_lonergan@hotmail.com
  Mr. Jamie Ramage 0417 511 223 ramagerural@gmail.com 
  Mr. David Morris 0407 597 113 david.morris@findex.com.au 
  Mrs. Alison Butler   alison.butler@harrislieberman.com.au 
  Mr. Gavin Cator   gavin.cator@ggpeople.com.au 
       
General Manager Mr. Craig Millar W: (02) 6025 0622
M: 0411 054 426
omgm@bigpond.net.au
Operations Officer  Mr. Greg Dawson W: (02) 6025 0633
M: 0419 607 425
omops@bigpond.net.au